نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک که پیدا کردنش یکی از مشکلاتی هست که امروزه خیلی ها دنبالش هستن، و یکی از بهترین برند های تولید کننده لوازم خانگی مثل :

 یخچال ، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید ،دوقلو ،بالا پایین و دستگاهایی دیگر نظیره :

ماشین لباس شویی ، ماشین ظرف شویی ،ماکروویو و وسایل های متعدد جدید و قدیمی که تو هر اشپزخونه ای وجود داره هست .

 یکی از علت های محبوب شدن برند جنرال الکتریک در ایران و یا حتی میشه گفت در دنیا این هست که از نظر کیفیت  ،  قدرت  و زیبایی ؛  عالی هستن و مورد پسند خیلی از افراد در شهر ها و یا کشور های مختلف شده است.

 


حالا به طور کامل در مورد این شرکت توضیح میدیم که شما هم شهریان  شناخت کافی از لوازم خانگی جنرال الکتریک را داشته باشید:

شرکت جنرال الکتریک یک شرکت امریکایی و چند وجهی است که،به تولید لوازم خانگی،صنعتی،تجهیزات پزشکی،تاسیسات برق،تجهیزات الکتریکی،پمپ،لوازم جنگی،لوازم هوا فضایی،موتور جت ها و تجهیزات  نوری فعالیت میکند.

جنرال الکتریک دارای چهار شرکت مختلف است که نمایندگی یخچال جنرال الکتریک جزو این دسته ها می باشد و شرکت ایران کمپانی خدمات پس از فروش ،تعمیرات،نصب،عیب یابی ومشاوره درباره محصولات این برند را در  تمام شهر های ایران اراعه میدهد و به جرعت می گوییم که در ایران بهترین شرکت اراعه دهنده خدمات تعمیر،نصب،و خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک ما هستیم.

چرا که تا به امروز که از فعالیت مجموعه ما میگذره بازخورد عالی و خیلی خوبی دریافت کرده ایم.

 

سایت رسمی و اصلی محصولات جنرال الکتریک در امریکا و ایران :

   سایت رسمی محصولات جنرال الکتریک در امریکا.Ge.com

که در ایران و شهر های مختلف  تواسته ایم شرکت ایران کمپانی، نمایندگی تعمیرات محصولات جنرال الکتریک را بر عهده بگیرد،خدمات پس از فروش،تعمیرات با قطعات اورجینال و هرچیزی که مربوط به جنرال الکتریک میشود را این شرکت دارا است.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

یخچال جنرال الکتریک دستگاهی پیشرفته و قدرتمندی است که از متریال پیشرفته ای برای سرما و فیریز کردن لوازم داخل یخچال و فریزر شما استفاده شده است.

 این دستگاه های قدرتمند بد از مدتی که نیاز به تعمیر و سرویس دارن، سپردن ان به هر شخص یا تعمیر کاری درست نیست و ممکن است که اگر شخص ناتوان و مبتدی باشه ، حتی شخصی که کارش از اول زندگیش تعمیر یخچال بوده ولی تا به حال به یخچال های جنرال الکتریک بر نخورده که ان را تعمیر کند امکان این را دارد که اسیب و یا خسارت جدی و جبران ناپدیری وارد دستگاه شما کند چون تعمیر یخچال جنرال  الکتریک کار هر شخص نیست و نیاز به سال ها تجربه و دوره هست؛

پس بهتر است تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را به نمایندگی جنرال الکتریک یا افراد دوره دیده شرکت جنرال الکتریک سپرده شود.

مجموعه ما این امکان رو برای شما فراهم کرده که با تیمی قوی و حرفه ای تعمیرات و نصب یخچال شما رو انجام بدیم.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک توسط ایران کمپانی :

مجموعه ما خدماتی که اراعه میکند در راستا کمک و یا راحت تر شدن کار شما عزیزانی هست که به دنبال  نمایندگی جنرال الکتریک ، تعمیرات جنرال الکتریک میگردید است.

تعمیر کاران این حوزه همه دوره دیده و درای مدررک بین المللی هستند تا به بهترین نحو تعمیرات و  سرویس یخچال شما رو انجام بدهند.

و تا  جایی که بشود شعار ما این است تعمیر به جای تعویض!

 

محصولات جنرال الکتریک که این قدر محبوب است در سال 2012  در فهرست فوریز جهانی 2000 در رتبه سوم از بزرگترین شرکت های جهان قرار داشت.

فرد بزرگی که این شرکت رو تاسیس کرد اول به توماس ادیسون در سال 1878 میلادی بر می گرده که هدف تولید لامپ الکتریکی را داشت.

اغاز فعالیت این شرکت به عنوان جنرال الکتریک در سال 1892 میلادی هست که با ادغام دو شرکت ادیسون و توماس هاستون استارت خورد که تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده و توانسته رتبه خوبی رو کسب کنه و فروش محصولات بالایی رو داشته و مشتریان همه از خرید خود راضی و مطمعن باشن. 

 نصب یخچال جنرال الکتریک :

اگر به دنبال این هستید که دستگاهی که خریدید  نصب کنید و راه اندازی کنید اما ترس از این دارین که چه گونه این کار رو انجام بدید، نگران نباشید شرکت ایران کمپانی خدمات نصب و تعمیرات یخچال جنرال اکتریک و سرویس های دوره ای را به بهترین نحو ممکن اراعه می دهد، و برای راحتی و اطمینان خاطر شما فاکتور رسمی در قبال خدمات اراعه شده داده میشود.

این فاکتور شامل گارانتی و ضمانت یک ساله،ادرس،شماره تماس برای راهنمایی و پشتیبانی همیشگی  می باشد.

پس با خیالی راحت نصب دستگاه و یا  تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود رو به ما بسپارید.

تعمیر و تعمیرات  یخچال جنرال الکتریک؛ اجزای تشکیل دهنده یخچال جنرال الکتریک

1-کندانسور:

در تمامی یخچال و یخچال فریزهای خانگی و صنعتی کندانسور وجود دارد .

کندانسور یخچال چیست؟ و به چه کاری میاد؟

کندانسور به دو نوع هوایی و زمینی وجود دارد:

الف- کندانسور زمینی در برخی از یخچال ها در سمت پشت یخچال داخل قاب پایین و بغل کمپرسور و یا موتور یخچال قرار گرفته است.کار کندانسور در کندانسور های زمینی به این صورت اصت که گاز موتور به صورت مایع به داخل کندانسور ورود می کند و بد به صورت گاز افشان به داخل اواپراتور پاشیده می شودو بباعث سرد شدن و فریز شدن میشود.

خرابی کندانسور به چه صورت است؟و چرا خراب میشود؟

کندانسور به تنهایی خراب نمیشود و یا به زبان ساده تر بخواهیم بگیم کندانسور وسیله ای نیست که با برق سر کار داشته باشد ولی علت خرابی کندانسور این است که یا در کندانسور ما سوراخ ونشتی گاز وجود دارد که باعث کم شدن گاز و در نتیجه گرم شدن  یخچال و فریزر میشود،و اگر در لوله های کندانسور  گرفتگی ، اگر اندازه یک قطره مرطوب و خیس باشد دچار گرفتگی و باز گرم شدن دستگاه ما می شود.

ب-کندارسور هوایی در برخی یخچال ها اغلب در زمان های قبل تر بیشتر دستگاه ها کندانسور در پشت یخچال و به بدنه یخچال چسبیده بود خوبی که داشت این بود که هوا چون ازاد بود و باعث خنک شدن لوله ها به صورت خودکار میشد و نیازی به فن نبود، ولی مشکلی که داشت این بود که اول این که جای زیادی اشغال میکرد و چون قابل دسترس بود به راحتی اسیب میدید و در نتیجه به تخلیه شدن گاز منجر میشد.

اما امروزه اکثرا و میشه گفت دیگه تمام یخچال های خانگی که تولید میشوند ،همه دارای کندانسور زمینی هستند که پایین و پشت یخچال در رو به رو موتور قرار دارند.

امروزه عمل خنک شدن و سرد شدن لوله های یخچال به صورت یک فن که کنار کندانسور قرار گرفته عمل خنک شدن کندانسور را انجام میدهد و باعث بهبود عمل کرد به خصوص در یخچال جنرال الکتریک مشود.

بدی که این مدل ها دارد؟

این است که اگر اون فنی که برای خنک شدن کدانسور در نطر گرفته شده است،دچار مشکل و یا قطعی شود ممکنه  به دستگاه اسیب جدی وارد شود و خرابی موتور ایجاد شود،وسریع دمای اطراف یخچال و در برخی مدل ها که یک کندانسور کمکی داخل بدنه یخچال ؛دور درب ها دارند داغ شود.

ان دسته از مدل هایی که در داخل بدنه یا دور درب ها قرار دارد و در یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک بیشتر دیده میشود اگر دچار خرابی شوند و نشتی پیدا کنند قابل تعمیر و یا تعویض نیستند(مگر این که یخچال را بشکافیم که اصلا کار درست ، اصولی و مطمعن از این که جواب بدهد نیست)در اکثر مواقع که این اتفاق میفته تعمیر کار ها کندانسور داخل بدنه را حذف و به جاش یک کندانسور هوایی در پشت به بدنه ها پیچ میکنند و دوباره دستگاه به درستی کار میکند.

2-کمپرسور

کمپرسور به همان موتور یخچال هم گفته می شود که میشه گفت اصلی ترین قطعه ما همین موتور هست؛اگر چه تمام قطعاتی که در یخچال وجود دارد همه با هم و بصورت مجموعه ای کار و عمل سرد شدن را انجام میدهد و حتی با کوچیک ترین خطا در کوچک ترین قطعه احتمال این را دارد که دستگاه به درستی کار نکند.

کار موتور یخچال جنرال الکتریک چیست؟ چرا موتور یخچال خراب میشود؟

گاز داخل مدار یخچال که از طریق دهش و مکش موتور ویا کمپرسور یخچال انجام میشود گاز را پاشش و یا مکش میکند، و این عمل مداوم انجام میشه و باعث سرما زدایی میشود.اگر در لوله مویی ها و لوله ها گرفتگی یا مرطوب باشد باعث خرابی میشود،اگر یخچال را جا به جا و یا اسباب کشی کردید در خانه جدیدی که یخچال را قرار می دهید و یا بعد از جابه جایی یخچالل را حداقل 6 ساعت ثابت نگزارید و به برق بزنید روغنی که در موتور قرار دارد با عمل دهش موتور روغن به داخل مدار و با عمل مکش روغن به روی سیم پیچ یا کلاهک پیستون ها میریزد و باعث خرابی یا سوختن موتور میشود حتی در بعضی از مواقع راندمان موتور کم میشود.

3-فن

 

به طور معمول 3 نوع فن وجود دارد فن داخل فریزر،فن داخل یخچالو فن پشت برای موتور یا کنداسور.

اکثرا 2 نوع عمل سرما زدایی و گردش هوا را انجام میدهد که در کل تفاوت در ظاهر ،اندازه،چپ گرد یا راست گرد بودن،مقدار دور،تعداد دور در میلی ثانیه ومقدار ولت برقشون داره که بعضی ها با برق شهری( دی سی) و بعضی ها با برق اصلی 220 ولت کار میکند در مدل های مختلف متفاوت هستند.

4-سنسور

سنسور ها در یخچال ها هر کدام یک کار بخصوصی انجام میدهند. برای مثال یخچل های جنرال الکتریک دارای یک سنسور محیط در یخچال برای دمای میحیط ،یک سنسور فن داخل فریزر بغل فن و روی اواپراتور قرار میگیرد و یک سنسور دیفراست یا همان ترمو دیسک که دمای یخچال  رو می سنجه و در صورت نیاز المنت و وارد مدار و از برفک زدن اواپراتور جلوگیری  میشود.

5-برد

برد بخچال جنرال الکتریک یکی از  مهم ترین و حساس ترین اجزای تشکیل دهنده یخچال است.

که کارکردش به این گونس که اول برق وارد خازن میشود (در صورت داشتن)و بعد وارد برد اصلی و از برد ؛ بقیه لوازم الکترونیکی تقسیم میشود. به همین خاطر اگر به  برد دستگاه شما اسیب وارد شد حتما با یک متخصص در میان بگزارید یا دست یک فرد ماهر بسپارید. چرا که سیستم یخچال دچار خرابی یا مشکل میشود.

با شرکت ایران کمپانیشرکت ایران کمپانی تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید.

چرا برد خراب میشود؟

علت اصلی خراب شدن برد نوسان برق در منطقه و یا منزل شما هست که به برد دستگاه اسیب جدی وارد میشود.اگر میخواهید جلوی این اسییب را بگیرید میتوانید از یک ترانس خوب و با کیفیت و برند خوب استفاده کنید.

6-یخساز

یخساز  دستگاه همان طور که از اسمش پیداست یخ های مخزن باکس یخ و تکمیل می کنه.

علاعم خرابی یخساز جنرال الکتریک؟

علاعمی که یخساز جنرال الکتریک را میتوانید مشاهده کنید و متوجه شوید خراب شده:

یخ نمیسازه،یخ ها کوچیک بزرگه ،یخ دیر به دیر میسازه،یخ میسازه ولی خالی نمیکنه و…

 

7-فیلتر اب داخلی و فیلتر پشت یخچال

فیلت اب برای تصفیه اب استفاده میشود در دستکاه هایی که امکان اب گرفتن از دستگاه وجود دارد می توانید فیلتر استفاده کنید.این کار باعث با کیفیت شدن اب و جلوگیری از بو گرفتن یخ هایتان شود.

در برخی از دستگاه ها فیلر داخلی در طبقه اول از پایین پشت جا میوه ای سمت راست به صورت لیوانی و یا استوانه ای وجود دارد در برخی هم به صورت کشویی در سقف یخچال قابل مشاهده هست.

فیلتر یخچال فریزر جنرال الکتریک را چه گونه عوض کنیم؟کی عوض کنیم؟

فیلتر ها یا به صورت کشویی و یا چرخشی نصب میشود و اکثرا باید فیلتر های داخلی  و پشتی را 6 ماه به 6 ماه تعویض گردد این امر باعث جلوگیری از خراب شدن شیر برقی یخچال جنرال الکتریک هم میشود.

اغلب یخچال جنرال الکتریک فیلتر داخلی استوانه ،لیوانی و کشویی دارد برای گرفتن فیلتر اصل و با کیفیت میتوانید از شماره زیر استفاده کنید.

021-22251254

8-فیلتر درایر

فیلتر درایر برا تصفیه گاز موتور استفاده میشود.

9-طبقات، کشو،جا میوه ای،بطری گیر،چراغ

10-خازن

برق 220 ولت اول وارد این قطعه میشود و بد به قسمت های دیگر تقسیم میشود. (در صورت داشتن)

11-اواپراتور

اواپراتور عمل اصلی سرد شدن را انجام میدهد ، اواپراتور سرد شده و با فن سرما در یخچال و فریزر گردش پیدا میکنند. مدل ها با توجه به برند یخچال ها  و اپشن ها متفاوت است.

12-سینی

سینی در کف اواپراتور ها قرار میگیرند.  وقتی المنت روشن میشه برای برففک زدایی اب قطره قطره روی سینی می افتد و بد به قسمت  پشت موتور از طریق مسیر درین وارد شده وتبخیر میشود.

13-المنت

المنت ها برای برفک زدایی و اب کردن برفک ها در قسمت اواپراتور استفاده میشود .چسبیده به اواپراتور و یا زیر اواپراتور ها نصب میشوند. با توجه به مدل ها متفاوت است.

14-مسیر درین

راه ورود اب به پشت موتور است.معمولا این مسیر ها یخ و یا گرفته میشود و اب در سینی جمع میشود  و تخلیه نمیشود که نیاز به تعمیر دارند.

 

15-ترموستات

برای تنظیم درجه هوا استفاده میشود که در دستگاه های جدید از سنسور ها استفاده کرده اند.

16-میکرو سوییچ

این قطعه برا متوج شدن این که درب های یخچال بسته هستند یا نه استفاده شده است.در صورت بسته بودن فن یخچال یا فریزر جنرال الکتریک وارد مدار میشوند و گردش هوا صورت میگیرد.

مثلا اگر درب ها باز باشند چراغ های یخچال روشن و فن یخچال خاموش میشود .

میکروسوییچ ها اگر خراب شوند میتواند کارکرد دستگاه  را بهم بریزند و در صورت خرابی میکروسوییچ یخچال جنرال الکتریک با کارشناس مربوطه و نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید و مشکل را برطرف کنید.

 

 

 علت و دلیل ارور های یخچال جنرال الکتریک

 

یخچال دارای نوسان برق شدید است

 یک مشکل الکتریکی دارد.

 علت ارور 88/89 یخچال فریزر جنرال الکتریک
دمای فریزر گرم شده و سیستم سرد کننده دچار مشکل است. CCعلت ارور  

فریزر جنرال الکتریک

یخساز دستگاه دچار مشکل شده است .

به درستی کار نمیکنه.

CI علت ارور

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

مشکل در قسمت سرما زدایی و دیفراست یخچال. DE/dEعلت ارور

یخچال جنرال الکتریک

غداها و میوه ها دارای یخ هستند و دما برای مدتی بیشتر از حد نرمال بوده است .برای اب شدن چک شود. FF علت ارور

یخچال فریز جنرال الکتریک

دیس پلی یا صفحه کنترل اصلی دچار مشکل شده. E2علت ارور

یخچال جنرال الکتریک

از 48 ساعت قبل داخل مدار دستگاه هیچ جریان برقی وجود نداشته است. DF علت ارور

یخچال جنرال الکتریک

در قسمت برق ورودی داخل مدار یخچال مشکلی وجود دارد. PF علت ارور

یخچال جنرال الکتریک

قسمت سرما زدایی یخچال دچار مشکل است و برد خراب است. HRS علت ارور

یخچال ساید جنرال الکتریک

نشان دهنده یک خطا در سیستم یخچال هست . TC/EC علت ارور

یخچال جنرال الکتریک

نشان دهنده یک اشکال در مدار یخچال است. TF/EF علت ارور

یخچال جنرال الکتریک

تمامی علت و دلیل های ارور یخچال جنرال الکتریک ساید بای ساید ،یخچال فریز و بالا پایین در جدول بالا بصورت کامل گفته شده است .این ارور ها معمولا رو پیشانی یخچال و یا صفحه نمایش نشان داده میشود تا شما متوجه ایراد در یخچال شوید.

در صورت مواجه با این کد خطاها حتما با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید تا مشکل شما برطرف شود.همیشه بهتر است با مواج شدن با این ارور ها نگزارید زیاد یخچال کار کند و همان موقع دستگاه رو از برق بکشید و با تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

شماره نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در تهران :

اگر به دنبال شماره نمایندگی جنرال الکتریک در تهران هستید می توانید با شماره  22251254

تماس  بگیرید و با کارشناسان تیم ایران کمپانی صحبت کنید .

می توانید تنها با یک تماس؛ ساده و راحت مشکل و ایراد خود را مطرح کنید و در صورت توانستن به صورت تلفنی مشکل خود را حل کنید.

در غیر این صورت تعمیر کاران  مجرب ما در کمترین زمان  با گرفتن ادرس دقیق محل شما به خدمت شما میرسند و مشکل شما رو بصورت حرفه ای و با ظمانت یک ساله بر طرف میکنند.

علت و یا  دلیل هایی که ما باید تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را  به  نمایندگی جنرال الکتریک سپرد :

 

چون یخچال جنرال الکتریک برند  گرونی هست و در صورت نا وارد بودن تعمیر کار، به دستگاه شما اسیب جدی وارد می شود،بهتر است شما با نمایندگی های معتبر و شناخته شده در ایران و در تهران کمک بگیرید و  درخواست خود را ثبت کنید.

 ایران کمپانی 021-22251254

هزینه خدمات و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران :

هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک می توان بسته به نوع خرابی متغیر باشد ؛

برای مثال برد یخچال جنرال الکتریک شما موقعی که خراب شده وباعث بد کار کردن دستگاه شما شده است ما اولین اقداممان برای تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک هست به جای تعویض که بتوانیم تا جای ممکن هزینه ها  رو برای شما مشتریان عزیز کاسته کنیم و در اخر که امکان تعمیر برد شما وجود نداشته باشد  تعمیر کاران ما به شما اعلام میکنند ودر صورت مایل بودن برد یخچال شما تعویض می گردد.اما نگران نباشید 99 درصد مواقع تعمیر به جای تعویض انجام میشود، با ضمات ایران کمپانی که خیالی راحت داشته باشید.

پس بنابراین هزینه ها می توان متغیر بود،اما می توان تا حدودی قیمت و اجرت تعویض قطعات بهد در اختیار شما قرار دهیم تا مقداری از قیمت ها اگاه باشید.

این هم در نظر بگیرید شرکت ایران کمپانی تا جای ممکن پشت مشتریان هست .

قیمت تعمیرات یخچال جنرال الکتریک:

قیمت تعویض و یا تعمیر عنوان
1900 تا  4500 تعویض موتور
2500 تا 4000 شارژ گاز و شستشو مدار
1500 تا 3000  تعویض فن داخل
1200 تا 1700  تعویض فن پشت
400 تا 5000 تعمیر برد
150 تا  780 تعویض فیلتر
570 تا 1200 تعویض المنت
1800 تا 3700 تعویض اواپراتور
250 تا 800 تعویض سنسور ها
2500 تا 6000 رنگ درب ها و بدنه یخچال
500 تا 1300 تعویض ترموستات
700 تا 2300 تعمیر اینورتر موتور
250 تا 590 تعویض رله های موتور
950 تا 1840 تعویض دریچه و دمپر
5500 تا 9000 قیمت کشو ها ،طبقه ها و بطری گیر ها
150 تا 250 سرویس کندانسور
50 تا 100 ایاب ذهاب در تهران
100 تا 200 تراز کردن یخچال ساید بای ساید
500 تا 850 تعویض نوار دور درب
750 تا 2900 تعمیر یخساز
780 تا 1340 تعویض شیر برقی
250 تا 350 گرفتگی مسیر درین
600 تا 1200 تعویض سنسور محیط جنرال الکتریک
150 تا 200 باز و بسته کردن هر درب

 

 


 

شماره تماس ایران کمپانی:

021-22251254


برد یخچال جنرال الکتریک

 

 

فن یخچال جنرال الکتریک

 

 

 

یخچال جنرال الکتریک

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال اکتریک

نمایندگی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیرر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک هم جزو خدماتی هست که ایران کمپانی برای شما در نطر گرفته است.پس با خیالی راحت می توانید تعمیر یخچال جنرال اکتریک خود را به ما بسپارید و از طرف ما خدماتی با کیفیت و ضمانت دریافت کنید.

شماره تماس برای ثبت درخواست22251254

 

شماره تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک در تهران

 

اگر به دنبال شماره تعمیر کاران یخچال جنرال الکتریک هستید و نمیدانید از کجا پیدا کنید تیم تخصصی ما بهترین انتخاب شما می باشد . و بهتر است خدماتی که برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک دریافت میکنید زیر نطر نمایندگی جنرال الکتریک صورت گیرد چرا که کادری حرفه ای و متخصص دارا است و در قبال خدماتی که شما از ان دارا میشوید ضمانت و پشتیبانی همیشگی دریافت میکنید.

پس برای تماس با تعمیر کار یخچال جنراال اکتریک می نواتید با تلفن های زیر تماس بگیرید.


شماره مستقیم با تعمیر کار جنرال اکتریک

09125791963

شماره شرکت تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

 021-22251254


اگر به دنبال شماره تماس نمایندگی و تعمیرگاه های برند یخچال،لباس شویی،ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی جنرال الکتریک هستید میتوانید با شرکت معتبر و دارای مجوز رسمی ایران کمپانی تماس حاصل بفرمایید.

021-22251254

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شبانه روزی درتهران :

 

اگر یخچال و فریزر جنرال الکتریک شما در هر ساعتی از شبانه روز چه تعطیل و چه غیر تعطیل خراب و دچار مشکل شد می توانید با نمایندگی جنرال الکتریک تماس حاصل کنید.

021-22251254

چون اگر فریز های شما عزیزان دچاری خرابی شود و سرما خود را از دست بدهد ممکن است تمام خرید هایی که انجام دادید مثل: گوشت و مرغ و سبزیجات … خراب شوند و بو بگیرند و مجبور شوید دور بریزید.

مخصوصا با قیمت هایی که الان در حال حاضر داریم میتواند ضرر سنگینی به شما وارد کند.به همین خاطر شرکت ایران کمپانی با تاسیس نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به صورت شبانه روزی در خدمت شما هم وطنان گرامی می باشد.

ممکن است برای شما این سوال  پیش بیاد که ایا بد از ثبت در خواست چه به صورت تلفنی با اوپراتور ها و انلاین چه مقدار زمانی طول میکشد تا تعمیر کار در منزل شما حاظر شود؟

 

شما بد از ثبت در خواست به صورت تلفنی و انلاین  درخواست شما به تعمیر کار و نمایندگی محدوده شما ارجاع داده شده و حداکثر تا 30 دقیقه بد به محل شما میرسند و خدمات مربوطه را به صورت حرفه ایی انجام میدهند.

021-22251254

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شبانه روزی در منزل

 

شما میتوانید تعمیرات یخچال فریز خود را به صورت شبانه روزی در محل و فوری انجام دهید و با شرکت ایران کمپانی تماس حاصل بفرمایید.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک شبانه روزی، در تهران

خدماتی که کادر ما برای شما در نظر گرفته است تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت شبانه روزی و  انجام هر گونه  خدمات دیگر از نظر تعمیرات و دمات پس از فروش ،نصب برای شما فراهم می باشد.

اگر یخچال،لباس شویی،ظرف شویی،ماکروویو ،ماکروفر و کولر گازی شما در هر ساعتی از شبانه روز خراب شد و نمیدانستید که با کجا و کدام شرکت تماس بگیرید،ایران کمپانی نمایندگی تعمیرات محصولات جنرال الکتریک در خدمت شما عزیزان می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال اکتریک در شرق تهران

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک توسط شرکت ایران کمپانی درشرق هم وجود دارد ، نزدیک 40 نمایندگی جنرال الکتریک در شرق تهران تاسیس کرده است و اماده خدمت رسانی به استفاده کنندگان محصولات جنرال الکتریک می باشد.

نمایندگی های شرق تهران:


 • فاطمی
 • آرژانتین
 • عباس آباد
 • مطهری
 • فلسطین
 • گاندی
 • سید خندان
 • نظام آباد
 • مجدیه
 • سهروردی
 • گیشا
 • یوسف آباد
 • نیروهوایی
 • سید خندان
 • نظام آباد
 • مجدیه
 • سهروردی
 • توانیر
 • امیرآباد
 • تهران پارس
 • پیروزی
 • رسالت
 • نارمک
 • امام حسین
 • دماوند
 • گاندی

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال اکتریک در غرب تهران

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در غرب هم توسط تیم ما تاسیس شده و اماده خدمات رسانی به شما می باشند. ایران کمپانی نزدیک 60 نمایندگی جنرال الکتریک در غرب تهران راه اندازی کرده است و اماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نمایندگی های غرب تهران:


 • شهرک آپادانا
 • شهرزیبا
 • شهرک آزادی
 • مرزداران
 • جنت آباد
 • پونک
 • صادقیه
 • اکباتان
 • آیت الله کاشانی
 • باغ فیض
 • بلوار فردوس
 • آریا شهر
 • میدان المپیک
 • شهرآرا
 • پاتریس
 • جلال آل احمد
 • سردار جنگل
 • شهرک راه آهن

 

نمایندگی  تعمیرات یخچال جنرال اکتریک در شمال تهران

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران : قبلا در شمال تهران هیچ نمایندگی وجود نداشت اما در حال حاضر تیم بازرسی ما توجه بخصوصی در نمایندگی های محصولات جنرال الکتریک در شمال تهران کرده است و کادری حرفه ای و متخصص برای این محدوده در نطر گرفته است. ایران کمپانی نزدیک 30 نمایندگی جنرال الکتریک در شمال تهران راه اندازی کرده است،و اماده خدمت رسانی میباشند.

نمایندگی های شمال تهران:

 • پل رومی
 • پاسداران
 • ظفر
 • میرداماد
 • جردن
 • ملاصدرا
 • منظریه
 • ازگل
 • دربند
 • دزاشیب
 • محمودیه
 • سعادت آباد
 • شریعتی
 • فرمانیه
 • کامرانیه
 • چیذر
 • زعفرانیه
 • پارک وی
 • شهرک غرب
 • لواسانات
 • نیاوران
 • ولنجک
 • الهیه
 • تجریش
 • شمیرانات
 • دروس

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال اکتریک در جنوب تهران :

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران راه اندازی شده که دارای تیم فنی متخصص و مجرب می باشند.

نزدیک 20 نمایندگی محصولات جنرال الکتریک در جنوب تهران تاسیس شده و اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

نمایندگی های  جنوب تهران:

 • حسن آباد
 • بعثت
 • افسریه
 • نازی آباد
 • کارگر
 • راه آهن
 • مولوی
 • شوش
 • میدان قزوین
 • آذربایجان
 • انقلاب
 • مهرآباد
 • استاد معین
 • جمالزاده
 • ستارخان
 • توحید
 • جمهوری
 • رودکی
 • مرتضوی
 • جیحون

 

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی جنرال الکتریک،ایران کمپانی

منطقه 1، 2، 3، 4، 5، 6، ،7 ،8 ،9، 10، 11، 12، ،13، 14، 15، ،16، 17، ،18، 19، 20 ،21، 22

به تمامی شهر های تهران و نزدیک تهران تمامی خدمات تعمیرات لوازم خاگی،یخچال های جنرال الکتریک و تمامی برند های امریکایی خدمات داده میشود.

021-22251254

تماس با نمایندگی جنرال الکتریک،تعمیر یخچال جنرال الکتریک :

اگر یخچال شما خراب شد در هر ساعتی و هر موقعی از روز چه کار کنید؟میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید چرا که 24 ساعته به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

ممکن است سوال های دیگری در باره یخچال جنرال الکتریک برا ی شما به وجود بیاد

1-علت خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک چیست؟

2-علت کار نکردن یخساز یخچال جنرال الکتریک چیست؟

3-علت خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک چیست؟

4-علت بسته نشدن درب یخچال چیست؟

5-علت روشن نشدن موتور یخچال جنرال الکتریک چیست؟

6-علت نیامدن اب از یخچال یا کار نکردن اب یخچال جنرال الکتریک ؟

7-علت گرم شدن فقط فریزر یخچال ساید با ساید جنرال الکتریک ؟

8-علت گرم شدن یخچال جنرال الکتریک ؟

9-علت یخ زدن اب در یخچال و فریزر جنرال الکتریک؟

10-علت بو گرفتن یخ یا اب یخچال جنرال الکتریک؟

11-علت برق داشتن بدنه یخچال جنرال الکتریک ؟

12-علت سوختن برد یخچال جنرال الکتریک؟

13-علت سوختن سوختن موتور یخچال جنرال الکتریک؟

14-علت کار نکردن فن یخچال فریزر جنرال الکتریک ؟

و سوالات دیگری که شما دارید ،برای حل کردن سوالات شما نمایندگی برند جنرال الکتریک بخشی برای کمک به شما مشتریان گرامی به صورت رایگان در نظر گرفته است و شما میتوانید با کارشناسان ما در میون بگذارید و شمار را  راهنمایی کنند.

021-22251254

برای جواب های سوال های بالا و دیگر سوال هایی مشابه این سوالات در بخش های مختلف سایت مقاله های ارزشمندی برای شما تهیه شده است که همه این مقالات حاصل انواع دوره های مختلف از کشور امریکا و ایران و 60 سال تجربه است .

میتوانید با کلیک بر روی سوالات به بخش توضیح و راهنمایی کامل در مورد سوال مربوطه بروید .

ارزش چرخیدن در سایت ما هست چرا که نکات ،مقالات،فیلم ها و راهنمایی هایی در راستا استفاده بهینه از لوازم خانگی برای شما عزیزان هست.

 

 

نمایندگی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک

نصب،عیب یابی و تعمیرات لباس شویی جنرال الکتریک  در تهران

ماشین لباس شویی جنرال الکتریک که امروزه یکی از بهترین برند های ماشین لباس شویی در ایران می باشد در حال حاضر در بین مشریان محبوبیت زیادی پیدا کرده است،که دلیل ان استفاده از قطعات با کیفیت و با دوام خصوصیات این برند می باشد.

تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک همیشه باید به افراد حرفه ای و متخصص سپرده شود ،چرا که با کوچیک ترین خطا شخص تعمیر کار، امکان از کار افتادن همیشگی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک می باشد .

پس بهتر است  با نمایندگی های تعمیرات  رسمی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک تماس حاصل بفرمایید.

021-22251254

قطعات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک که بیشتر خراب میشوند

1-برد

2-دیگ

3-شیر برقی

4-پمپ تخلیه

5- هیدروستات

6-میکروسوییچ

7-لاستیک دور درب

8-سه نظام

9-بلبورینگ

10-موتور بسته به نوع های مخلتف موتور های مختلف دارد

این ده مورد مهمترین قطعات تعمیراتی ماشین لباس شویی جنرال الکتریک می باشد که در صورت خراب شدن هر کدام کارکرد دستگاه بهم میریزد .

در صورت مواج شدن با مشکلات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک خود می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی جنرال الکتریک تماس حاصل بفرمایید.

021-22251254

نمایندگی ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک

؛نصب،عیب یابی و تعمیرات ظرف شویی جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک بیش از 5 یا 6 تا در  ایران وجود ندارد که اولین و باتجربه ،رسمی ترین این نمایندگی در ایران شرکت ایران کمپانی می باشد که دارای :

خدمات پس از فروش ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک در ایران

نمایندگی رسمی ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک در ایران

تعمیرات ،عیب یابی و نصب ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک

و خدماتی دیگر در زمینه های تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

قطعات تشکیل دهنده ماشین ظرف شویی :

1-موتور مقصم

2-پروامه پایینی و بالایی

3-شیر برقی

4-پمپ نخلیه

5-صفحه کتابی :که اصلی ترین قطعه ماشین ظرف شویی می باشد

6-سبد ها

7-مخزن نمک

8-برد

این هشت قطعه مهم ترین قطعات ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک می باشد که در صورت خراب شدن هر کدام از این قطعات گفته شده کار کرد ماشین ظرف شویی جنرال الکتریک خود به مشکل میخورد،بهتر است در صورت مواجه شدن با جای معتبر ومتخصصان حرفه ای تماس بفرمایید.

021-22251254

نمایندگی ماکروفر و ماکروویو جنرال الکتریک ؛ عیب یابی ، تعمیرات ماکروفر و ماکروویو جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی تعمیرات ماکروویو و ماکروفر جنرال الکتریک در شرکت های مختلفی مشاهده می شود که اصلی و رسمی ترین این شرکت ایران کمپانی می باشد و برای شما عزیزان خدماتی مثل نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروویو و ما کروفر جنرال الکتریک،خدمات پس از فروش ،نصب و عیب یابی از جمله خدماتی هست که برا شما مشتریان  عزیز اراعه داده شده است.

قطعات تشکیل دهنده ماکرویو و ماکروفر جنرال الکتریک :

1-مگنتور

2-هیتسینگ

3-المنت

4-در برخی مدل ها دارای فن

5-لامپ

6-خازن

7-دیود

8-گردون

9-مقوای جرقه زن

این قطعاتی که گفته شد اگر دچار خرابی و مشکل شوند ماکرویو و ماکروفر جنرال الکتریک شما خاموش و خراب میشوند ،در صورت مشاهده بهتر است با  تعمیر کاران حرفه ای خودش و یا نمایندگی های تعمیرات رسمی و مجاز تماس حاصل کنید.

021-22251254

نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک

نصب،عیب یابی و تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در تهران توجه بخصوصی شده است ،چرا که با خراب شدن این کولر گازی ها  نمیتوان تعمیرات و نصب و عیب یابی ان را به هر شخص یا فردی سپرد.

هر شخص یا فردی که مسعولیت تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک را بر عهده میگیرد باید از توان و مهارت بالایی برخوردار باشد ،تجربه داشته و مدرک بین المللی را دارا باشد.

کولر گازی جنرال الکتریک از قطعات و تکنولوژی پیشرفته که در تولید ان به کار رفته باعث بالا بودن قیمت ان می باشد پس بهتر از برا خدمات گرفتن، نصب و تعمیرات از نمایندگی های معتبر ،رسمی و مجاز خدمات دریافت کنید.ایران کمپانی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

021-22251254

 

نتیجه گیری کلی وسخن پایانی

 

افراد نمیدانند که اگر این وسیله ها خراب شد بخصوص یخچال جنرال الکتریک که بیشتر از هشت تا ده سال از طول عمرشون میگذره و اروم اروم دیگه نیاز به یک سرویس حرفه ای یا تعمیر دارد  به چه شخص و یا تعمیر کاری بسپرند؛چرا که متاسفانه این یک واقعیت است که هر لوازم برقی که در منزل وجود دارد احتمال خرابی دارد و باید تعمیرش را به یک شخص حرفه ای و دوره دیده با تجربه بسپاریم؟

یا مثلا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاد که نمایندگی  محصولات جنرال الکتریک یا نمایندگی یخچال جنرال الکتریک را از کجا پیدا کنید؟

ایا اصلا نمایندگی جنرال الکتریک در تهران  و یا  شهر های دیگر در ایران وجود دارد؟

در جواب این سوال می توان گفت که شرکت ایران کمپانی که بیش از نیم قرن تجربه در این زمینه دارد  و اماده خدمت رسانی به تمامی شما عزیزان و هم وطنان عزیز می باشد.

سوالات متداول شما مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکترین در تهران،ایران

هزینه تعمیرات جنرال الکتریک در تهران چه قدر میشود؟

باید در پاسخ به این سوال گفت که هزینه ها کاملا متغیر میتواند باشد.بسته به نوع خدمت،خرابی دستگاه شما اعلام هزینه به شما میگردد.

نسبت به خدمات اراعه شده فاکتور و ضمانت دریافت میکنیم؟

بله تمامی  تعمیر کاران ما نسبت به خدمات اراعه داده شده فاکتور رسمی و ضمانت یک ساله،12 ماهه به مشتریان داده میشود.

ایا امکان تعمیرات در محل فوری وجود دارد؟

بله تمامی خدماتی که از تعمیرات برند جنرال الکتریک خود دریافت میکنید در محل و فوری می باشد.

ایا قطعات تعویض شده ارجینال و اصلی می باشد؟

تمامی قطعات استفاده شده توسط تعمیر کاران ایران کمپانی اصل و اورجینال می باشد چرا که تمامی قطعات توسط کادر بازرگانی وارد می شود.