نمایندگی یخچال مابه نصب ،خدمات پس از فروش، تعمیرات و سرویس :

نمایندگی یخچال مابه که برند محبوبی از تولید کننده لوازم خانگی است. مثل ماشین لباسشویی ،ظرفشویی و لوازم خانگی دیگری که در حال حاضر در بازار وجود دارد و هنوز تولید می‌شود.
یخچال‌های مابه ساید بای ساید غیر ساید بای ساید ، دوقلو ،بالا پایین بین مصرف کنندگان زیادی است. که تعمیرات آنها یکی از معضلات مهم شده است چرا که یخچال‌های مابه از مدارهای پیچیده‌تری نسبت به بقیه یخچال‌های بازار ساخته شده است و حتی ریزترین قطعات مکانیکی در یخچال می‌تواند با خراب شدن آن قطعه کلاً عمل سرد شدن از بین برود.
اما خبر خوب این است که شرکت ایران کمپانی با تاسیس نمایندگی‌های متعددی از مابه Mabe در شهرهای مختلفی از تهران و حتی ایران توانسته است که به مشتریان این برند خدماتی مثل خدمات پس از فروش، نصب، تعمیر و سرویس دوره‌ای ارائه بدهد.
مجموعه ما توانسته است به بیش از ۶۰ سال تجربه بهترین خدمات و سرویس را به مشتریان ارائه دهد . در صورت نیاز برای تعمیر یخچال خود نگرانی وجود ندارد؛ می‌توانید با شماره‌های ایران کمپانی تماس بگیرید یا از قسمت ثبت درخواست ،درخواست خود را ثبت کنید و تکنسین‌های ما در کمترین زمان به خدمت شما برسند.

نمایندگی یخچال مابه

نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در تهران :

نمایندگی تعمیرات یخچال‌های مابه در تهران یکی از نمایندگی‌های محبوب برند مابه است. که با درخواست‌های بالایی که وجود داشت الان مورداستفاده خیلی از مشتریان شده و با خیالی راحت ، آسوده و مطمئن از ماخدمات می‌گیرند.
اگر هر موقعی از طول روز و شبانه روز هر جایی از شهر بودید دیگر نگران خراب شدن دستگاه خود نباشید می‌توانید با تماس گرفتن با خط اصلی و یا شعبه دفتر مرکزی نمایندگی یخچال مابه تماس بگیرید . یا به صورت حضوری یا به صورت تلفنی مشکل شما را برطرف می‌کنند .ساعت کاری ۲۴ ساعته در طول شبانه روز می‌باشد، پس جای نگرانی وجود ندارد.

آدرس‌های نمایندگی مجاز یخچال مابه :

نمایندگی‌های رسمی یخچال مابه به یک یا دو شعبه مختص نمی‌شود. چرا که مجموعه ما با گذشت زمان دفاتر و شعبه هایی بازگشایی کرده است که در صورت نیاز برای ارتباط حضوری به این نمایندگی‌ها می‌توانید به دفتر مرکزی مراجعه بفرمایید.
اگر هم نیاز به خدمات داشتید با تماس تلفنی درخواست و مشکلات خود را برطرف کنید .


021-22251254 ایران کمپانی


تفاوت نمایندگی یخچال مابه ایران کمپانی و دیگر نمایندگی‌ها :

مابه در سال 1946 در مکزیکوسیتی بنیان گذاری شده و امروزه بیش از 50 درصد بازار مکزیک را در دست دارد. مابه در ابتدا به تولید مبلمان آشپزخانه پرداخت و از سال 1950 تولید گاز و یخچال را آغاز کرد. با این رشد سریع، در اولین سال های دهه 60 میلادی، مابه بزرگترین صادر کننده لوازم خانگی در مکزیک شد. در سال 1986 با شرکت بزرگ جنرال الکتریک وارد شراکت شد تا برای بازار آمریکا نیز به تولید لوازم خانگی بپردازد. جنرال الکتریک برای رهایی از کنترل مستقیم بازار مکزیک، با قبول سهم 48 درصدی وارد این قرارداد شد. همکاری دو شرکت راه مابه را به بزرگترین بازار جهان یعنی آمریکا باز کرد و از سوی دیگر جنرال الکتریک از نیروی کار بسیار ارزان مکزیک بهره‌مند شد.

سایت رسمی شرکت یخچال مابه :

مابه یکی از تولید کننده های لوازم خانگی بخصوص یخچال فریزر و ماشین لباس شویی می باشد که مشتریان زیادی بین استفاده کنندگان این برند پیدا کرده است.
چرا که از متریال و تکنولوژی پیشرفته و قدرتمندی دارا است ،طراحی زیبا،با کیفیت و خدمات پس از فروش نکات مثبت این شرکت تولید کننده لوازم خانگی mabe می باشد.
https://www.mabe.ph/ سایت رسمی نمایندگی یخچال مابه Mabe در دیگر کشورها.

نمایندگی های مجاز و شناخته شده یخچال مابه :

امروزه نمایندگی ها و شرکت های متعددی در ایران وجود دارد که مدعی است، نمایندگی یخچال مابه و دیگر لوازم خانگی های برند امریکایی در شهر تهران است.
لازم به ذکر است که این امکان برای تمامی شرکت ها وجود ندارد که همه به گفته خود به این مجوز دسترسی داشته باشند.نمایندگی مابه و یا تعمیرات این برند نیازمند دوره های پیشرفته در کشور مکزیک ، امریکا و مسیرهای سخت دیگری است که دسترسی به این دوره ها به همین سادگی نیست.پس بهتر است از جاهای معتبر و شناخته شده خدمات دریافت کنید .

خدمات ما در نقاط تهران شامل موارد زیر است :

نمایندگی یخچال مابه در غرب تهران
نمایندگی یخچال مابه در شرق تهران
نمایندگی یخچال مابه در شمال تهران
نمایندگی یخچال مابه در جنوب تهران

چرا یخچال مابه خاموش است ؟

علت و یا دلیل های مختلفی می توان سبب خاموش شدن یخچال شود،موارد زیر دلایل اصلی این امر است :

 • محافظ و یا تبدیل 3 به 2 دارای مشکل باشد.
 • در قسمت برق ورودی دچار اختلال شده باشد.
 • پریز برق خراب شده باشد.
 • نویر گیر یخچال که یک سری مدل ها دارد مشکل داشته باشد.چرا که برق اول وارد نویز گیر یا همان خازن میشود بعد وارد دستگاه.
 • برد اصلی باعث خرابی شده که چراغ های یخچال روشن اما تمامی قسمت های دیگر الکترونیکی خاموش می باشد.
 • سنسور ها دچار خطا باشند.
 • خرابی ترموستات در مدل های قدیمی

موارد ذکر شده دلایل اصلی خاموش شدن یخچال مابه است.و نیازه تعمیرات از نمایندگی ها دارد میتوانید در صورت مشاهده با تکنسین های ایران کمپانی تماس حاصل بفرمایید .


021-22251254 ایران کمپانی


زمان و نحوه تعویض فیلتر داخلی و پشت یخچال مابه :

در کل یخچال های مابه دو نوع فیلتر دارند: فیلتر های داخلی که خود، ان به دو دسته تقسیم میشوند استوانه ای و لیوانی.
زمان تعویض فیلتر داخلی 6 ماه یک بار است.اگر فیلتر را تعویض نکنید مشکلاتی که برای شما میتواند به وجود بیاد به غیر از غیر قابل استفاده شدن اب و یخچال به قسمت های مکانیکی هم میتواند اسیب برساند.
دسته بعدی فیلتر پشت یخچال است.که در راه ورودی اب به شیر برقی قرار گرفته و اول اب وارد فیلتر های پشت ؛ بسته به انتخاب شما میتوان یک مرحله و یا چند مرحله باشد.و مرحله بد وارد فیلتر داخلی ،و در اخر به استفاده از اب و یخ می باشد .زمان تعویض فیلتر های پشت 6 تا 12 ماه میباشد.

دلایل سپردن تعمیرات یخچال مابه به نمایندگی مابه Mabe ایران کمپانی *
این که تعمیرات یخچال برند مابه Mabe خود را به دست چه کسانی بسپارید از اهمیت زیادی برخوردار است.از ان جایی یخچال های مابه از فناوری های جدیدی ساخته شده است ،تعمیراتش هم نیاز به تجهیزات مدرن و قوی می باشد که توسط هر متخصصی امکان فراهم نیست و در صورت وارد نبودن اسیب و خرابی به وجود می اورند.

021-22251254

نمایندگی یخچال مابه

لیست قیمت محصولات مابه :

محصولات برند مابه نمی توان قیمت دقیق برای لوازم های خانگی اش اطلاع داد. از دلایلی که این امکان وجود ندارد،چون محصولی است که قیمت با توجه به شرایط اقتصادی کشور متغیر می باشد پس همیشه در حال تغیر است.یعنی برای مثال با تغییر قیمت دلار قیمت این دستگاه ها نیز تغییر میکند.

نمایندگی تعمیرات یخچال مابه شبانه روزی در تهران :

برای اسودگی خاطر کسانی که از برند مابه استفاده میکنند ،خدمات 24 ساعته ، سرویس و تعمیرات در منزل فراهم میباشد .تا در صورت بروز مشکل شرکت ایران کمپانی خدماتی برای شما فراهم کرده است.
هر ساعتی از روز و در هر کجایی از شهر در تهران و اطراف تهران هستید نگران خراب شدن لوازم خانگی خود نباشید.

تعمیرات یخچال مابه در منزل :

اگر یخچال خود در منزل نیاز به سرویس و تعمیر داشت و نگران این بودید که چه گونه یخچال خود را دوباره خالی و به جای دیگر منتقل کنید باید گفت که خیر، در صورت خرابی مجموعه ما صفر تا صد تعمیرات در منزل مشتری انجام میدهد.
و در قبال خدمات انجام شده فاکتور معتبر ، رسمی و ضمانت 12 ماهه در فاکتور غید میشود . مزایای دیگر مشاوره و پشتیبانی همیشگی ما است.


021-22251254


 • یخچال ساید بای ساید مابه

 • منبع اب یخچال مابه

 • فیلتر یخچال مابه

چه گونگی وجود داشتن قطعات یخچال مابه :

تفاوت نمایندگی یخچال مابه شرکت ایران کمپانی این است که بعد از هر نوع ارائه از خدمت با شما از طرف شرکت تماس گرفته و از خدمت انجام شده نظرسنجی و فیدبک گرفته می‌شود . تمامی تعمیرات انجام شده ، تعمیر یا تعویض قطعات فابریک و اورجینال خود دستگاه می‌باشد . در شرکت یک قسمت امور تامین کننده قطعات یخچال های امریکایی فراهم شده که افراد تمای اجزای مکانیکی که بیشتر باعث خرابی میشوند را موجود کردهتا در صورت نیاز تکنسین های ما به این تجهیزات دسترسی داشته باشند.

قطعات تشکیل شده اصلی یخچال مابه :

قطعات یخچال مابه اصلی‌ترین و مهم‌ترین آنها : برد ،موتور ، کمپرسور ،فن داخل فریزر، فن داخل یخچال و در یک سری از مدل ها دارای یک موتور فن AMG است که در صورت روشن کردن این دکمه سرمای بیشتری در زمان کتری به طبقه اول یخچال میرسد.
نوار دور درب یخچال، رله و اورلورد ,برد اینورتر ،کندانسور ، اواپراتورسنسور ها ،دیسپلی و یا صفحه نمایش روی یخچال ، برد دیسپلی و دیگر قطعاتی است که به اصلی ترین ان ها اشاره شد.این موارد گفته شده بیشتر مورد اسیب قرار میگیرند.
این موارد قطعاتی هستند که با خراب شدن و یا دچار عیب وایراد در آنها می‌تواند عمل سرد شدن یخچال و یا کل سیستم را به هم بریزد و باعث خرابی شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزرمابه و ساید بای ساید :

شرکت مابه یا همان نمایندگی تعمیرات مابه که با تولید لوازم خانگی اعم از یخچال ،لباسشویی، ظرفشویی و ریز لوازم دیگر توانسته است که محبوبیت خاصی را بین کسانی که مصرف کننده این برند هستند ایجاد کند.
از آنجایی که این دستگاه توسط خیلی از مشتریان زیادی استفاده می‌شود یک چیز معقول هست که هر موقع یا بعد از چند مدت نیاز به سرویس و یا تعمیر پیدا بکنه، اما سوال این است که آیا تعمیرات این دستگاه‌ها توسط کسی هست که بتواند انجام بدهد . یا تو ایران کسی می‌تواند به صورت حرفه‌ای و با ضمانت این تعمیرات را انجام بدهد؟ به جواب این سوال می‌توان گفتش که بله شرکت ایران کمپانی با راه‌اندازی تیمی حرفه‌ای و دوره دیده توانسته است که تا کسانی که از این برند mabe استفاده می‌کنند هرگاه نیازی به خدمآت ، سرویس و تعمیراتی داشتند بتوانند با مجموعه ما تماس بگیرند و مشکل خود را برطرف کنند.

قیمت تعمیرات یخچال مابه :

هزینه تعمیرات یخچال مابه همیشه ثابت نیست می توان با قیمت اجناس و تعمیر و یا تعویض شدن ان متغیر باشد

قیمت های درج شده با قیمت خوده جنس و اجرت تعویض می باشد .(حدودی)

قیمت تعمیرات یخچال مابه :

قیمت تعویض و یا تعمیر عنوان


 • 1400 تا 3600 تعویض موتور مابه
 • 1900 تا 4000 شارژ گاز و شستشو مدار
 • 1100 تا 4500 تعویض فن داخل فریزر اصلی
 • 1200 تا 1700 تعویض فن پشت اصلی
 • 3400 تا 11300 تعمیر برد
 • 150 تا 580 تعویض فیلتر
 • 800 تا 2200 تعویض المنت فابریک دستگاه
 • 1000 تا 2750 تعویض اواپراتور
 • 150 تا 900 تعویض سنسور ها
 • 3000 تا 7000 رنگ درب ها و بدنه یخچال
 • 400 تا 650 تعویض ترموستات
 • 2500 تا 3500 تعمیر اینورتر موتور
 • 170 تا 780 تعویض رله های موتور
 • 1400 تا 1940 تعویض دریچه و دمپر
 • 4500 تا 9700 قیمت کشو ها ،طبقه ها و بطری گیر ها
 • 150 تا 250 سرویس کندانسور
 • 50 تا 100 ایاب ذهاب در تهران
 • 150 تا 250 تراز کردن یخچال ساید بای ساید
 • 650 تا 1200 تعویض نوار دور درب
 • 400 تا 3300 تعمیر یخساز
 • 900 تا 1800 تعویض شیر برقی
 • 170 تا 300 گرفتگی مسیر درین
 • 300 تا 1100 تعویض سنسور محیط مابه
 • 250 تا 350 باز و بسته کردن هر درب

ارور PO یکی از مهترین ارور های مابه :

اگر برق یخچال وصل نباشد با این ارور رو به رو میشوید .نشان دهنده قطع بودن برق ورودی دستگاه میباشد.

ارور و خطای E0 یخچال مابه :

این خطا نشان دهنده خرابی در قسمت یخساز دستگاه میباشد .هنگام مشاهده این ارور باید قطعات یخساز و مربوط به یخساز چک شود.بهتر است با تکنسین مربوطه تماس بگیرید . با مشاهده این کد یخساز کار نمیکند.

ارور و خطا E7/E8 یخچال ساید بای ساید مابه Mabe :

هنگام مواجه شدن با این خطا یعنی سنسور محیط دچار اسیب و خطا شده است.در صورت نیاز باید تعویض گردد.در کل باید یک کارشناس نگاه کند و نظر بدهد.


شماره مستقیم با تکنسین های مابه :

 09125791963
 09911771687
09919202981
09360448072


در صورت نیاز داشتن هر گونه سوال و ارتباط مستقییم با کارشناسان تعمیرگاه، میتوانید از شماره های بالا استفاده بکنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه در تهران :

لباس شویی مابه یکی از برند های با کیفیت و قدرت مندی است که مابه تولید کرده است.و هر شخصی که از لباس شویی های مابه استفاده میکند حداقل 5 تا 10 سال از عمرشون میگذره و مشخص است که به سرویس و تعمیرات نیاز دارد.

قطعات اصلی تشکیل دهنده لباسشویی مابه :

 • شیر برقی
 • پمپ تخلیه
 • موتور
 • دیگ
 • هیدروستات
 • بلبرینگ
 • موتور های معمولی دارای تسمه میباشند.
 • برد الکترونیکی
 • تایمر

موارد بالا از مهترین این قطعات هستند که شستن لباس هارا انجام میدهند.
بهتر است در صورت خرابی و نیاز داشتن به سرویس و تعمیرات با نمایندگی لباسشویی مابه ؛ تعمیرگاهای مجاز ماشین لباسشویی مابه مراجعه بکنید.


021-22251254 ایران کمپانی


نمایندگی ظرفشویی مابه در تهران :

نمایندگی ظرف شویی مابه نیازه هر خانه داری است .به خاطر رسم و رسومات ، مهمونی و دور همی ها که جمعیت بالا هست ،ظرف و ظروف هم زیاد است و مشخصه که شستن ظرف ها وقت گیر و طاقت فرسا است به همین علت از ماشین ظرف شویی استفاده میکنیم.ممکن است تا روزی 3 بار حتی ماشین ظرف شویی را روشن کنیم و موجب اسیب دیدن به مرور زمان میشود .بهتر است در صورت خرابی به نمایندگی های مجاز ماشین ظرف شویی مابه تماس بفرمایید.

نمایندگی یخچال مابه

نمایندگی مایکروویو و مایکروفر مابه در تهران :

دیگر خدمات ما تعمیرات ماکروویو و ماکروفر مابه است که در نمایندگی های اصلی صورت میگیرد.ماکروفر مابه از قطعات حساسی برخوردار است که با گذشت زمان نیاز به تعمیرات دارد .مثل تعویض مگنتور،دیود و مقوای اشعه گیر که بهتر است در صورت خرابی هر چه زود تر تعویض و تعمیر گردند.

محدوده های نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در شرق تهران :

نمایندگی های شرق تهران:

 • فاطمی
 • آرژانتین
 • عباس آباد
 • مطهری
 • فلسطین
 • گاندی
 • سید خندان
 • نظام آباد
 • مجدیه
 • سهروردی
 • گیشا
 • یوسف آباد
 • نیروهوایی
 • سید خندان
 • نظام آباد
 • مجدیه
 • سهروردی
 • توانیر
 • امیرآباد
 • تهران پارس
 • پیروزی
 • رسالت
 • نارمک
 • امام حسین
 • دماوند
 • گاندی

محدوده های نمایندگی تعمیرات مابه در غرب تهران :

نمایندگی های غرب تهران:

شهرک آپادانا
⦁ شهر زیبا
⦁ شهرک آزادی
⦁ مرزداران
⦁ جنت آباد
⦁ پونک
⦁ صادقیه
⦁ اکباتان
⦁ آیت الله کاشانی
⦁ باغ فیض
⦁ بلوار فردوس
⦁ آریا شهر
⦁ میدان المپیک
⦁ شهرآرا
⦁ پاتریس
⦁ جلال آل احمد
⦁ سردار جنگل
⦁ شهرک راه آهن

محدوده های نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در شمال تهران :

نمایندگی های شمال تهران :

پل رومی
⦁ پاسداران
⦁ ظفر
⦁ میرداماد
⦁ جردن
⦁ ملاصدرا
⦁ منظریه
⦁ ازگل
⦁ دربند
⦁ دزاشیب
⦁ محمودیه
⦁ سعادت آباد
⦁ شریعتی
⦁ فرمانیه
⦁ کامرانیه
⦁ چیذر
⦁ زعفرانیه
⦁ پارک وی
⦁ شهرک غرب
⦁ لواسانات
⦁ نیاوران
⦁ ولنجک
⦁ الهیه
⦁ تجریش
⦁ شمیرانات
⦁ دروس

محدوده های نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در جنوب تهران :

نمایندگی های جنوب تهران :

منیریه
⦁ حسن آباد
⦁ بعثت
⦁ افسریه
⦁ نازی آباد
⦁ کارگر
⦁ راه آهن
⦁ مولوی
⦁ شوش
⦁ میدان قزوین
⦁ آذربایجان
⦁ انقلاب
⦁ مهرآباد
⦁ استاد معین
⦁ جمالزاده
⦁ ستارخان
⦁ توحید
⦁ جمهوری
⦁ رودکی
⦁ مرتضوی
⦁ جیحون

مناطق تحت پوشش نمایندگی مابه ، ایران کمپانی :

منطقه 1، 2، 3، 4، 5، 6، ،7 ،8 ،9، 10، 11، 12، ،13، 14، 15، ،16، 17، ،18، 19، 20 ،21، 22
به تمامی شهر های تهران و نزدیک تهران تمامی خدمات تعمیرات لوازم خاگی،یخچال های وایت هاوس و تمامی برند های امریکایی خدمات داده میشود .


021-22251254


تماس با نمایندگی مابه ،تعمیر یخچال مابه :

اگر یخچال شما خراب شد در هر ساعتی و هر موقعی از روز چه کار کنید؟میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید چرا که 24 ساعته به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم .

ممکن است سوال های دیگری در باره یخچال مابه برا ی شما به وجود بیاد :

1-علت خراب شدن برد یخچال مابه چیست؟
2-علت کار نکردن یخساز یخچال مابه چیست؟
3-علت خاموش شدن یخچال مابه چیست؟
4-علت بسته نشدن درب یخچال چیست؟
5-علت روشن نشدن موتور یخچال مابه چیست؟
6-علت نیامدن اب از یخچال یا کار نکردن اب یخچال مابه ؟
7-علت گرم شدن فقط فریزر یخچال ساید با ساید مابه ؟
8-علت گرم شدن یخچال مابه ؟
9-علت یخ زدن اب در یخچال و فریزر مابه ؟
10-علت بو گرفتن یخ یا اب یخچال مابه ؟
11-علت برق داشتن بدنه یخچال مابه ؟
12-علت سوختن برد یخچال مابه ؟
13-علت سوختن سوختن موتور یخچال مابه ؟
14-علت کار نکردن فن یخچال فریزر مابه ؟

اگر سوالات دیگری که شما دارید ،برای حل کردن سوالات شما نمایندگی برند مابه بخشی برای کمک به شما مشتریان گرامی به صورت رایگان در نظر گرفته است و شما میتوانید با کارشناسان ما در میون بگذارید و شمار را راهنمایی کنند .


021-22251254


برای جواب های سوال های بالا و دیگر سوال هایی مشابه این سوالات در بخش های مختلف سایت مقاله های ارزشمندی برای شما تهیه شده است که همه این مقالات حاصل انواع دوره های مختلف 50 سال تجربه است .

نمایندگی کولر گازی مابه ؛ نصب،عیب یابی و تعمیرات کولر مابه در تهران :

نمایندگی تعمیرات کولر گازی مابه در تهران توجه بخصوصی شده است ،چرا که با خراب شدن این کولر گازی ها نمیتوان تعمیرات و نصب و عیب یابی ان را به هر شخص یا فردی سپرد.
هر شخص یا فردی که مسعولیت تعمیرات کولر گازی مابه را بر عهده میگیرد باید از توان و مهارت بالایی برخوردار باشد ،تجربه داشته و مدرک بین المللی را دارا باشد.
کولر گازی مابه از قطعات و تکنولوژی پیشرفته که در تولید ان به کار رفته باعث بالا بودن قیمت ان می باشد پس بهتر از برا خدمات گرفتن، نصب و تعمیرات از نمایندگی های معتبر ،رسمی و مجاز خدمات دریافت کنید.ایران کمپانی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد .


021-22251254


نتیجه گیری کلی وسخن پایانی ،سوالات متداول :

افراد نمیدانند که اگر این وسیله ها خراب شد بخصوص یخچال مابه که بیشتر از پنج تا هفت سال از طول عمرشون میگذره و اروم اروم دیگه نیاز به یک سرویس حرفه ای یا تعمیر دارد به چه شخص و یا تعمیر کاری بسپرند؛چرا که متاسفانه این یک واقعیت است که هر لوازم برقی که در منزل وجود دارد احتمال خرابی دارد و باید تعمیرات ان را به یک شخص حرفه ای و دوره دیده با تجربه بسپاریم؟
یا مثلا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاد که نمایندگی محصولات مابه یا نمایندگی یخچال مابه را از کجا پیدا کنید؟

اصلا نمایندگی مابه در تهران و یا شهر های دیگر در ایران وجود دارد؟

در جواب این سوال می توان گفت که شرکت ایران کمپانی که بیش از نیم قرن تجربه در این زمینه دارد و اماده خدمت رسانی به تمامی شما عزیزان و هم وطنان عزیز می باشد.
سوالات متداول شما مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در تهران،
هزینه تعمیرات برند یخچال مابه در تهران چه قدره؟
باید در پاسخ به این سوال گفت که هزینه ها کاملا متغیر میتواند باشد.بسته به نوع خدمت،خرابی دستگاه شما اعلام هزینه به شما میگردد.

نسبت به خدمات اراعه شده فاکتور و ضمانت دریافت میکنیم ؟

بله تمامی تعمیر کاران ما نسبت به خدمات اراعه داده شده فاکتور رسمی و ضمانت یک ساله،12 ماهه به مشتریان داده میشود.

ایا امکان تعمیرات در محل فوری وجود دارد؟

بله تمامی خدماتی که از تعمیرات برند وایت هاوس خود دریافت میکنید در محل و فوری می باشد.
ایا قطعات تعویض شده اورجینال و اصلی می باشد؟
تمامی قطعات استفاده شده توسط تعمیر کاران ایران کمپانی اصل و اورجینال می باشد چرا که تمامی قطعات توسط کادر بازرگانی وارد می شود.